Új hozzászólás Aktív témák

  • TYÜTYI2006

    tag

    Sziasztok!
    Új pc-hez keresnék monitort. A pc kiválasztás alatt van: I7 4790K, GTX660/760/960/970 lenne a VGA. 16 GB rammal, Z97-es lappal: Deluxe, Maximus 7 Formula, Extreme 9 közül 1-ik. A jelenlegi 1 6,5 éves Samsung T200. Ennél jobbat szeretnék. De 100 000 ft-nál ne kerüljön többe 1 db, vagy kit (pl. ram kit) hardver. Használttól azért félek, mert ki tudja meddig lesz még jó. Mindenképpen hosszabb távra szeretném, akkor is ha jövőre venném meg majd, tehát tartósabb megbízható kell. Alap, hogy minimum full hd-s legyen, 2 vagy 1 ms válaszidővel (LG kiesett), dvi mindenképpen kell, meg hdmi is, D subra semmi szükség akár, Display port lehet, max. 24 colost gondolnék, de nem baj ha kicsit kisebb. Pár hónapja elkezdtem nézegetni 1-szer árukeresőn, kb. 40 valamennyitől 70 000-ig találtam ennek kb megfelelőket, volt 3D-s is, ez nincs kizárva, ha jó, ajánlott, és árban is szimpatikus, de nem feltétel. Tuner ha van, elvileg az se kizáró ok, mindig tv-re pl, de mivel tv-t nem nézek, így ez szükségtelen. Hang se kötelező. Inkább a képminőség, + hogy T200-nál jobb legyen, és az élettartam, anyagminőség fontos, illetve a leírt paraméterek. Illetve ha jövőre eladjuk a régi gépeket, szerintetek menjen velük a T200-is, vagy mivel apu LG tv-je full hd-s, jó lesz még neki a Samsung (amíg jó, addig pénzt kapok érte, vagy árut cserélés esetén, ezért gondolkozok). Köszönöm a válaszokat.

Új hozzászólás Aktív témák