Új hozzászólás Aktív témák

  • AVarice

    tag

    Sziasztok.
    Boldog vásárlója lettem, egy P2414H monitornak. Egyenlőre csak barátnőmnek vettem, de egy darabig még nálam lesz a kicsike. :)
    Magamnak is tervezek egyet, pár hónap múlva esedékes is lesz a dolog.
    Szóval, olvasni szoktam a fórumot, nem túl gyakran, de előfordul. Emlékszem, hogy írták páran, hogy gondjuk volt az energy saver funkcióval, viszont már nem emlékszem, hogy mi volt a gond. Valaki megírhatná, érdekesség képpen. Nálam ez alapból ki van kapcsolva.
    Arra lennék kíváncsi, hogy milyen irányadó beállításokkal érdemes használni. Keresgéltem kicsi, 93, 96, 99 RGB beállítást találtam. Ez megfelelő? Kalibrációt nem kértem, mert még nem változni fog a képernyőt hajtó videókártya.
    Drivert érdemes hozzá feltelepíteni? Esetleg azóta van hozzá patkolt verzió? Utolsó tudomásom szerint nincs.

    A monitor maga nagyon tetszik. Egy hasonló 23"-os HP-m van a munkahelyen, de ez tetszetősebb. Sötét háttér mellet nálam is észrevehetőek a világosabb részek, de igazából csak a bal alsó sarokban észlelhető nagyobb mértékben. Használtat közben nem észrevehető nálam.

    Ezúton is köszönöm a sok hasznos véleményt ezzel a monitorral kapcsolatban! :)

Új hozzászólás Aktív témák