Új hozzászólás Aktív témák

  • ccH2SO4

    tag

    válasz Hexaa #51046 üzenetére

    Itt a fórumon a 2412M-ből a PWM Free változatot említették jobbnak, mert állítólag nem vibrál, ezáltal jobb nézni is hosszú időn keresztól, mint a PWM-est.
    Miskolci vagyok, a városban csak az edigitalnal láttam, azért mentem oda. Az a szomorú, hogy az eladónak amikor említettem ezt a PWM-es történetet, sajnos nem igazán tudta, miről is van szó, legalábbis a szavaiból ezt vettem ki. Ezután bementem egy számítógépes szaküzletbe, ahol tudtak volna rendelni 2412-t, de a PWM mentes dologról itt sem hallottak még.
    Szomorúan vettem tudomásul, hogy az eladó, akinek elvileg valamit konyítania kellene hozzá, nem nagyon tudott érdemben segíteni.
    Na de mindegy is, ezen már felesleges rágódni.
    A kérdésem az lenne, hogy miről tudom megállapítani, hogy PWM mentes a 2412-es monitor?
    Valamint, én ilyet betudnék szerezni valahonnan miskolci létemre?
    Esetleg érdemes lenne rendelni? Csak ha rendelek, akkor sem tudni, hogy milyen...
    Valaki írta privát üzenetben, hogy menjek a monitorguruba, ott biztosan PWM menteset kapok.
    Ha ez biztos infó lenne, akkor még az a legjobb megoldás, ha megrendelném onnan (monitorguru) házhoz szállítással.
    Na de mennyire biztos infó ez, hogy a monitorguruban, csak PWM mentesek vannak?

Új hozzászólás Aktív témák