Új hozzászólás Aktív témák

  • apuc

    őstag

    válasz lsc #4079 üzenetére

    Itt - ha már autó- a jó hasonlat a Suzuki vagy Opel Astra Classic.
    Árban nincs nagy különbség mondjuk ha pl mindkettőt 3-4 éves korában vennéd meg.

    Mindkettő megbízható, de a gyerekeim és a saját életem biztonsága miatt döntenék az Opel mellett- abban több az anyag..
    Láttam már Suzukit törni- hát nem szívesen csattannék vele 50-nél gyorsabban. :U

    Így nézve jó a hasonlat, több a Dell- ben az érték, az "anyag", a technológia ezért azt a +20 ezret (amit szerintem itt is a többség ennél sokkal kevésbe értelmes dolgokra elkölt, vagy ha nem 2-3 hónap alatt összegyüjtheti)- és máris nem kell beérnie egy gyengébb monitorral.

    Vannak dolgok amiket rövid időre vesz valaki, szerintem a monitort pont nem- ezért itt nem érdemes 20 ezren spórolni- amit esetleg később megbánsz :K

    a Dell 2209WA előtt az IPS paneles moncsik ára és a TN panelesek ára közt nagyobb volt a különbség- mostanra már elérte a különbség azt a mértéket hogy egész egyszerűen nem éri meg senkinek nem IPS paneles monitort venni.

    Ez meg olyan, mintha a legolcsóbb autó mondjuk egy trabi lenne 2 milláért (és feltételezzük hogy nem lehetne sehogyan olcsóbb autót venni!)de már 2 millió 200 ezerért lehetne venni pl. egy Opelt.
    szerintem nem lenne értelme trabit venni.. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák