Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz Beldar #38087 üzenetére

    Nekem kb. 1 hónapja van meg. Nem kalibráltattam, de a 1 hsz-ben le van írva, hogyan kell a drivert és az icm profilt feltenni./ez persze nem a kalibrációhoz kell/ A képe gyönyörű. Bf3-al játszom és semmilyen lagg nincs. Nagyon szép folyamatos. Tegnap tettem fel a 72hz-es drivert, de csak filmeknél és játéknál hagyom úgy. A fényerő 50-60 között van, mert nekem alatta fáradt a szemem lehet így jött ki a pwm hatás nálam, de semmilyen émelygés, szédülés nem fogott el alacsonyabb fényerőnél sem. Persze lehet, hogy a szemfáradás annak tudható, hogy 19"-os samum volt évekig és 5:4-es képaránnyal. Én speciel nagyítottam win7 alatt a betűkön és netezés közben is nyomkodtam a ctrl+ kombót, mert kicsi volt a szöveg. Persze ez egyén függő. A pwm-re való érzékenység is. Én nem tudtam kipróbálni előtte és féltem is a jelenségtől.
    Mondjuk vannak olyan boltok, ahol 8 nap után visszaveszik, ha valami gondod van. 8 nap alatt meg kiderül, ha érzékeny vagy rá. Remélem nem zavartalak nagyon össze. :N

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák