Új hozzászólás Aktív témák

  • sakal83

    addikt

    válasz Kuruc2 #32579 üzenetére

    Pont ez történt velem is. Én is egyben használom net, tv és hifi rendszer egyben:)

    Tv-nél nem gond a váltogatás, mert egy samsungnál egyszerű pl. A monitoromnál most nyűgös, mert egy dvt-b tuner is rá van kötve, így állandóan nyomkodni kell a monitort váltogatásnál, míg távirányítóval, és a beépített médialejátszóval és persze ébresztő és automata kikapcsoló funkcióval könnyebb volt az élet, aminek híján vagyok most.

    Kipróbáltam 2-3méterről a 27-es monitoromat, netezéshez karcsú, filmezéshez határeset, de elfogadható.

    Egy 32-es méret pont jó, nagyobb nem kell.

    DE A SZEMED ÉPSÉGE FONTOS, és bizony huzamosabb használatnál KO-ra teszi

    Csere óta minden okés a szememmel, bár sötétben kell egy másik fényforrás a monitor mellé, hogy ne hunyorogjak tőle...

    Gondold át mi a fontosabb neked, de ha tv-t választanál, közelről ne használd és 32-esnél nagyobbat NE VEGYÉL, mert tisztán láthatóak a pixelek és mosódottak a betűk, és borzalmas fényereje van.

    Én nem javaslom a TV-t, mert én megszívtam vele, ha mégis amellett döntenél, akkor tartsd meg a monitort és mellé tartsd a TV-t multimédiára egy forgatható fali konzollal. Nálam sajnos az ablakok miatt nem volt megoldható.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák