Új hozzászólás Aktív témák

  • dodopek

    addikt

    válasz vond #27446 üzenetére

    Tényleg nincs. És rájöttem arra is, hogy mi a különbség a 225, és a 225A verzió közt. Nem is olyan kicsi. Az A kialakításban nincs digitális, csak analóg csatlakozó.Pedig az Ipon oldalán mind2nél ezt írják...

    Azt sem tudom igazából, hogy mi a HDCP, ezért aztán annyira nem hiszem, hogy fontos lenne. Én csak egy monitort akarok, amit néhány évig tudok majd bámulni. Jó lesz ez a Benq, a pénügyminiszterem már így is őrjöng, hogy nem 30ról vot szó. :D

    Ismeritek azt a fertőzést, amikor azt mondod, hogy szánok erre ennyit. Aztán ránézel, és azt látod, hogy alig 2ezerrel drágábban sokkal jobbat kapsz. Rádumálod magad, fejben magasabbra teszed a lécet. Bakker! Alig 3 ezret kell rátolnom, és az már milyen komoly lesz! És azt veszed észre, hogy minimum 50%-kal nagyobb a webáruházban a számla vége, mint amit eredetileg rá szántál... Na ezt nekem sírva, de el kell magamtól taszítani. Szóval marad a benq G2255, és biztos, hogy boldog leszek vele, mert az összehasonlítási alapom a 6 éves Daewoo HL710S

    Mindenesetre köszönöm a segítséget! :) :R :R

Új hozzászólás Aktív témák