Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz Vasinger! #239 üzenetére

    Vezess már be a titkok kamrájába kérlek. Elképzelni sem tudom hogy oldanám ezt meg. Hátha tanulok valami praktikát. Amig nem mondasz semmit, addig ezt ugy veszem hogy blöffölsz :) Emellett mivel élből iylet feltételezel még kifejezetten rosszindulatúnak is gondollak, addig amig nem számolsz be ezirányú tapasztalataidról. Abban az esetben természetesen megértem.

    Továbbra is igyekszem leszögezni, hogy nem állt szándékomban téged hülyének nézni, ha a stílusom miatt te ezt igy értetted, akkor elnézésedet kérem, nem volt ilyen szándékom egy pillanatig sem.

    Egyébként kezdem magam ugy érezni mintha rá akarnálak beszélni hogy te akármiylen monitort vegyél. Közben én egészen nyugodtan alszok akkor is, ha nem is tudom mit vettél. Szóval félreértés ne essék, nekem aztán teljesen mindegy. Csak olyan izé vagy nekem... olyan... "bazmegnyusziazásódat", nekem ugyis rossz lesz, velem ugyis ki..sznak a gonosz aljas kereskedők, mert mindig ez van. És ezt nem szeretem...

    [ Szerkesztve ]

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Új hozzászólás Aktív témák