Új hozzászólás Aktív témák

  • ACE-

    addikt

    válasz vond #18324 üzenetére

    Nem próbáltam meg elhihetni, saját példámat mondtam, hogy én pl szépnek látom a színeket, és ha kalibrálás után is szépnek fogom látni, akkor pénzkidobásnak fogom érezni, és csak rossz szájízzel gondolok vissza a boltra. Na meg a mai világban sajnos az sem kizárt, hogy csak beszedik a kalibrálási pénzt, de hozzá sem nyúlnak a monitorhoz. Persze ez nem kijelentés, csak mivel nem ismerek onnan senkit, miért bíznék meg bennük? Gondoljátok végig, a boltban dolgozók javítsanak ki, de mi van azokkal a monitorokkal, amiken mondjuk van 2-3 fekete subpixel hiba, mit csinál azokkal a bolt? Eladja olyannak, aki nem fizeti ki a 3ezret? Mert ugye a DELL garis szabálya miatt visszavinni nem tudja. Attól tartok ez csak úgy éri meg neki, ha tapasztalja, hogy a monitorokon olyan ritkán van észrevehető fekete subpixel hiba, hogy lehet 2 monitor ára is kijön abból a bevételből, amit beszed a pixelgaranciára... Ha minden 50. monitorral ilyen gond van, már akkor is megéri, sőt talán minden 25.-nél is, mert ki ne venne féláron egy zsírúj 3 év garis, pár fekete pixelhibás ilyen monitort? Na mindegy, mindenesetre előfordulhat, hogy minden 50. ember jól jár ezzel a pixelgaranciával, de én bíztam benne hogy nem leszek abban a 2%-ban. És a bolt is jól jár ezzel.
    Én a boltból pont ezért csak olyan cuccokat hozok el, ami gyárilag leragasztott, mert sajnos volt már olyan, hogy apró hibás, használt cuccot akarnak rám sózni. Azóta erre odafigyelek. Ez a monitor is amit vettem pixelhiba mentes volt.

    Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

Új hozzászólás Aktív témák