Új hozzászólás Aktív témák

  • ffodi

    veterán

    Sziasztok!

    Van valakinek tapasztalata a Samsung S27A650D típusú monitorral? Tesztet nagyon nehezen találni, ahol pedig van, ott nem írnak rosszakat róla.

    Jelenleg egy P2470H típusjelzésű monitor teljesít annál a gépnél szolgálatot, ahova ez kerülne, érdekelne a véleményetek, hogy megérné-e nekem lecserélnem a meglévő monitoromat, az említett *VA paneles csodára. Elsősorban tervezési feladatok megoldására, játékra, esetenként képszerkesztésere, és netezésre kellene. A játékot kivéve szerintem mindegyikre alkalmas, de a 8ms-os válaszidő kicsit soknak tűnik, noha van itthon egy U2410 is, aminek ugye 6ms ez az értéke, azzal viszont nincs gond a játékoknál (természetesen elolvastam a fórum idekapcsolódó dolgait :) ), de *VA paneles monitorral kapcsolatban nincs ilyen jellegű tapasztalatom. Lényegében az érdekelne, hogy mennyire alkalmas ez a monitor játékra, illetve a korábban felsorolt dolgokra. Olyan monitort szeretnék a jelenlegi helyére (amivel egyébként teljes mértékben meg vagyok elégedve), mely nem TN panelos, nagyobb jelenleginél (ez esetben 27") és ami megfelel az elvárásaimnak (kinézet etc..). Ezek miatt nem játszik pl. az u2412m, stb......Válaszotokat előre is köszönöm. :))

    [ Szerkesztve ]

    "A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

Új hozzászólás Aktív témák