Új hozzászólás Aktív témák

  • nofi

    őstag

    Sziasztok!

    Anno pár évre átálltam 100%-ban mac ökoszisztémára és kimondottan 4K monitort kerestem a macOS megjelenítése miatt. Elégedett vagyok mai napig az LG 32UD59-B monitorommal, de azóta már újra PC van rákötve, az irodai macbookom pedig elenyésző mennyiségben. Ezért gondolkodom váltáson, mivel a monitor fő felhasználása játék, illetve itthoni multimédiafogyasztás lett.

    1, Mekkora összeget szánnál a monitorra?
    max. 150.000-ig, de nem zárkózom el a használttól
    2, Mekkora átmérőre ,felbontásra, Hz-re van szükséged?
    32", ebből már nem hiszem lejjebb tudnék adni.
    4K-ról lehet visszamennék WQHD/2K-ra, mivel inkább a magasabb FPS/Hz felé húz most a szívem és sose high-end alkatrészek dübörögnek a gépemben
    3, Melyik panelt részesíted előnybe? (IPS, VA, TN, OLED)
    VA a mostani, szerintem árban is inkább ez férne bele. Mondjuk jó lenne 300nit fölé menni.
    4, Sík vagy ívelt kialakításban keresed új monitorodat?
    Sík
    5, Milyen területen lesz használva a monitor? ( Általános , játék, irodai, programozói ,ipar, film és kép készítés, stb-stb)
    Játék, általános
    6, Milyen videókártyával rendelkezel? Milyen SYNC-re van szükséged?
    RTX 3070
    7, Milyen csatlakozási lehetőséged van, milyenre van szükséged az új monitornál? (VGA, DVI, HDMI, DisplayPort, Typc-C & Thunderbolt, USB-hub ,MKV switch, jack 3,5mm, stb-stb)
    HDMI, DP, jó ha van rajta USB-C de nem
    8, Fontos számodra a HDR funkció ?
    TV-n van és szeretem, plusz pont ha monitor is tudná
    9. Hagyományos vagy érintőképernyős megoldást keresel?
    Hagyományos
    10, Ergonómiai kialakításában milyen legyen? Pivot ,Dönthető, forgatható, magasságában állítható?
    Magasságállítás elég, max. karra szerelem

    Xbox GT: nozsolt

Új hozzászólás Aktív témák