Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Luck Dragon #127156 üzenetére

    Most ezt direkt megnéztem, mert el sem hittem, de tényleg, a G3223Q csak freesync premium, a G3223D meg tudja a gsyncet is. Konkrétan emlékeztem rá, mert a talpon egy gsync matricával jött, amit azonnal kapartam is le, mert az ilyentől falra mászok. Nyilván másik panel, de fura, hogy a drágább/nagyobb tesónak erre pont nem telt.

    Amúgy kicsit besültem a karacsonyra vett G5-ökkel, nagyobbik lányomnak nem fér el az asztalán. :W Szerencsétlen vőm kénytelen most kettőt használni egymás mellett, lányom meg megkapta a 24-es irodai Dellt (D2419H). Így is előrelépés neki a 22-es, ezer éves acerje után, de mégsem gamer monitor (a családból így most ő van hátrányban a közös fortniteozáskor ;]). Nézegettem most a 24-25-ös kínálatot, de annyiba kerülnek, amennyibe a 27-esek. :O Dell G2422HS-t nézegettem, az jó lenne, de nem 240 euróért. Ami jó áron van, az ugyanennek a hajlított tesója, az S2422HG, elvileg tud mindent, ami kell, és a hivatalos 230 eur helyett több helyen is 149 eur-ra le van akciózva, ami már elfogadható ár. Csak nem merem a hajlítottat venni. Talán januárban lesz akció a simára is…

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák