Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz blupatrik #125356 üzenetére

    Az az ACER monitor olyan fényes képet ad majd hogy a tarkodon lesz a fókuszpont vége. Nem azt mondom hogy rossz monitor de ha nincs legalább 6000k es világítás a szobádba nonstop akkor nem ajánlott.

    LG 27GN850B: Baromi gyenge panel, gyenge kontraszt ami miatt a kép fakós, a szinek gyengék és kimosottak a cleartype betü alig olvasható. Játékra kiváló mert freesync gsync kegyetlen sima képet biztosít viszont az nem igazán jó gyorsitás miatt az utánhúzás még így is látható és darabos egy játék alatt. Előnye hogy DP1.4 el rendelkezik ami ebben az árszegmensben nagyon ritka így a 10bit kimegy a 144hz en is. Az hogy a HDR ilyen szempontból ez kinek fontos relativ. A talp csak egy bizonyos magasságig engedhető le így ha az asztalhoz képest alacsonyan ülsz akkor tré. Nincs benne "legyező" funkció (swiwel) vagyis vizszintes forgathatóság ezért ahova berakod fixen abba a szögbe és sikba áll. Dönteni lehet. Én az enyémet 2 nap alatt visszavittem mert kinyirta a szememet. Kalibrálhatatlan kb az egész ha nincs colorometered és még úgy se ad szép képet. Anyaghasználat egy 0, 27 colos monitor létére szerintem kisebb mint a többi 27 colos.

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák