Új hozzászólás Aktív témák

  • dobost

    senior tag

    Sziasztok!
    Monitor vásárlásában szeretném kérni a segítségeteket!
    27"es 1440p 144Hz-es monitort keresek 140e Ft-ig, Freesync nem rossz, ha van, de nekem nem létfontosságú.
    Jelenleg egy kb 8 éves IPS LG van 8ms késleltetéssel, azt váltaná.
    Hajlítottság indifferens számomra, viszont a képernyő magassága állítható legyen.

    Kocajátékos vagyok jórészt FPS-el és ha már áldozok rá így 8 év után, akkor olyat szeretnék, ami minden igényt kielégít az adott összegig. :DDD

    Első kiszemelt példányom egy Asus VG27WQ, melynek kijelzője gyárilag hibás volt, szabályos körív a kijelzőn, mely kikapcsolt állapotban is látható, most megy a bevizsgálás (nem alapból csere :W ) a szerviz oldalról, hogy mi okozhatta. Most van egy monitorom 1.5 hete, amit 5 percet használtam. Na mindegy, a lényeg, hogy emiatt a márka monitorjait nem szeretném többet látni.

    Van olyan bolt Oázison kívül, ami extra pixelgaranciát ad és kibontja, leteszteli a monitort?
    Most a MSI OPTIX MAG272QP típussal szemezek.
    FPSek miatt én a VA panel felé tendálok a magasabb kontraszt miatt. A mostaninál sokszor előfordul, hogy a sötétebb területeken alig látom a körvonalakat. (bár azért 8 év alatt IPS technológia is sokat fejlődhetett)

    Köszi!

    Üdv,
    Tamás

Új hozzászólás Aktív témák