Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz zolnagy #101296 üzenetére

    "Ti melyiket vennétek a kettő közül?"

    Igaz, hogy az ASUS készülékre 3 év jótállást kapsz, de szerintem a Samsung jobb vétel.

    Fejlettebb, valódi 8 bites SVA panelja van, amit a Samsung gyártott, és képminőségében, betekintési szögében biztosan jobb, mint az Innolux, vagy a TP Vision 6 bites panelja.

    Az ívelt kialakítás szerintem ebben az esetben előny, mert segít egy kicsit a szélek szaturáció romlásának csökkentésében. (Hiszen valamelyest a képernyő két széle befelé, a szemed fókusza irányába lett fordítva.)

    A kialakítás hátránya lehet (Samsung tévéknél előfordult), a nem tökéletes illesztés, de ezt az készülék kibontását követően úgyis meg tudod állapítani. Ha szükséges elállsz a szerződéstől, és cserélteted.

    Ráadásul az Oázis Computer - úgy látom - most akciós kalibrálást és pixelgaranciát ad a készülékhez. így ~42.000 forintért lehet egy korrekt, VA paneles monitorod, ami ráadásul Freesync-es; és ez szintén nagy előny.

    Mindezeken túl még személyesen is letesztelted legalább a Media Markt-ban. És ott tetszett, amit láttál. Szerintem ez is sokat számít. :K

    Majd írd meg, kérlek, hogyan döntöttél!

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák