Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Fr3eWar #33637 üzenetére

    ekkora hodály akkor sem kellene ha csilliárdom' lenne, sok ház, sok munka ( :
    hővisszanyerős légcserélőt szeretnék még a kljmák mellé, ne kelljen nyitogatni az ablakot ha nem muszáj, van annak elhelyezésére bevett gyakorla? magasság/milyen helyiségbe menjen, stb
    csak egy egyszerű 100e körüli kategóriában gondolkozom, parapetes megoldásban ami a 60-as falban elmegy, társasház, bonyolultabbat nehézkes lenne megoldani

    Biluxzsolt
    ebből nem látsz semmit, az a baj, nálam is jónak nézett ki, aztán kiderült problémát okozott a kanyarban a kondenz víz csövezése, aztán az is, h megtalálják a büdös okát mikor el kezdett büdösödni pár hét után a beltéri, másik szerelés sem volt perfekt, fűtőszálat pont fordítva kötötték be, ha nincs szem előtt a kültéri akkor észre sem veszem... az anyag amivel a lyukakat tömködték be 2-3 hét után kiesett, második alkalommal is, aztán megcsináltam én, azóta se esett ki
    de legalább elérhetőek és jönnek újra, részemről viszont az a profi cég akinek sikerül elsőre jól megcsinálni valamit
    én már biztos nem ajánlok senkinek céget ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák