Új hozzászólás Aktív témák

  • "Zoli"

    csendes újonc

    Sziasztok!
    Nyilván mindenkinek más az ingerküszöbe anyagilag, látványilag, esztétikailag...
    Én csak a saját példámat tudom ide leírni, tehát eredetileg 2 db midea brezeles 3,5kw-os klímát szereltettem volna be , aztán jött a felújításos támogatás gondoltam magamban, ha vissza tudom igényelni a felét miért ne.
    Ekkor jött képbe a Wyndi, az ő tanácsára kezdtem nézegetni a micsukat. A luxuryval csak kacsintgattam, gondoltam 650000-et nem adok egy gépért+szerelés, de aztán kaptam egy kihagyhatatlan ajánlatot. Mellesleg csak megsúgom amint visszakapom a gépek felét, és miért ne kapnám vissza?, 150000-el olcsóbban kijövök, mint a mideákkal támogatás nélkül. Persze lehet most azon rágódni, hogy ha a mideákat szereltetem be még jobban járok anyagilag, csakhogy így a mideákra szánt összeg 3/4-éböl meglettek a luxurik, meg meg is volt rá a lé mármint a gépekre, meg így az asszony sem tudott ellenvetést találni. Persze megértem azokat akik nem tudják visszaigényelni a gépek árának a felét, én is olcsóbb gépet választottam volna, ha nincs a támogatás, de van és higgyétek el már csak látványilag is megérte a dizájnra költeni.
    Üdv mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák