Új hozzászólás Aktív témák

  • mert_csokis

    senior tag

    válasz arcitec #72745 üzenetére

    Túl van egy kicsit lihegve ez a szellőzés dolog. A jelenlegi házam egy felső tápos, olcsó, zárt lemezház.
    Egyszerű, mint a bot. Venti sincs benne. Alapon a proci 33, a VGA pedig 28 fokos.
    Játékok alatt sem igazán megy 65 fok fölé a VGA, a proci is megáll 50-55 fok körül.
    Szerintem nem rossz egy ilyen háztól. Nincs telebaszva ventikkel, amik "tudományosan" segítenék a légáramlást. Mégis működik minden megfelelő üzemi hőmérsékleten, ahogy fogalmaztál.
    Azt gondolom, hogy a 36 évemmel a régebbi generáció szülötte vagyok. Annak idején nem foglalkoztunk azzal, hogy milyen házba rakjuk a cuccokat.
    Az ember arra költött a legkevesebbet. Igaz, választék sem volt túl sok.
    Bementél a helyi számtech boltba, azt vettél valamit 5-6e-ért. Jellemzően valami vajszínű műanyag előlapos csodát. Mégis működött, használtuk.
    A mai generáció el van kényeztetve ebből a szempontból, gyakorlatilag minden IS megvehető, csak pénz kérdése a dolog.
    RGB világítás, led szalag, 80 venti, kutyafasza. És persze az erre épülő marketing gépezet.
    Megmosolyogtató.
    Egy kicsit eltértem a tárgytól, de a lényeg, hogy újra divat a zárt, letisztult formavilág.
    Aminek pedig pont az a lényege, hogy lehetőség szerint ne legyen "megbontva" a konstrukció, alkosson egy zárt egészet.
    Nem kis nevű gyártók alkalmazzák ezt, hidd el, ha nem működne, már rég elfelejtették volna.

    Air Jordan 1 Low G (DD9315-101) 42-es méretben eladó

Új hozzászólás Aktív témák