Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    Sziasztok jelenleg egy Gigabyte Luxo140 es házam van, érdemes lecserélni egy Thermaltake VL80001W2ZD V3 -ra? A számítógép futási teljesitménye illetve megjelenítése függ attol hogy az alaplap milyen minőségű házban van, illetve hogy a lapnak milyen a házban a felfekvése és így a VGA elhelyezkedése a foglalatban? Azért kérdezem mert tapasztaltam már hogy pl egy rossz ház elgörbitheti az alaplapot vagy a VGA nem pont párhuzamosan fekszik a PCIE slotban. Nem a mostani házamra gondolok, jelenleg egy CODEGEN van aminek viszonylag erős a belső tartolemeze, de kiv vagyok hogy ez a Thermaltake mennyivel lehet jobb mint az utobbi 2. Alsótápos házban gondolkodom de ha valaki megtud győzni hogy a felső tápos is jó, akkor ne fogja vissza magát. Ajánljatok nekem házakat, a kinézet nem fontos inkább a használhatóság és a jó szellőzés. Ezer köszönet!

    TÁPOS ház is szóba jöhet, max egy 10 esem lesz rá úgy néz ki.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák