Új hozzászólás Aktív témák

  • attrax

    aktív tag

    Az egyik cimbim véleményét írom le.(aki régóta foglalkozik a gps világgal) lehet jó is és sz*r is bármelyik de alapvetően minden mai készülék megbízható amelyik éppen nem gyári hibás de azt hamar észreveszed és visszaviheted/küldheted.Sokszor a noname készülékek is teljesen jók.A csicsás 3d-s topográfiai jelek,objektumok jópofák de 2 nap után úgyis megunod és felesleges terhelés a procinak ami csak lassítja az újratervezést.Valai itt fentebb lehúzta a mio-t ami érdekes,mert több helyről is dícsérik őket.Nekem most TOMTOM ONE van ami szintén remek kis cucc csak a frissítés drága.Hibátlanul működik 2 éve.
    Most készülök venni és nekem a Wayteq 920 tűnik optimálisnak.A sygic lite nem beszél ami ha meggondolom nem is olyan nagy baj(fordulj jobbra/balra 100m után blabla.Nekem le van hallkítva a tomim.Azonban megéri azt a 2-3k felárat és dumáljon csak.A sygic állítólagos pontatlansága elriaszt úgyhogy lehet hogy szűz készülék lesz a vétel (az iponon most ennyi)és megkapja a februári(legfrisebb Igo-t)Az Igo-t senki nem szidta még.
    http://ipon.hu/?product_id=132132

    [ Szerkesztve ]

    Unterschreiben

Új hozzászólás Aktív témák