Aktív témák

  • maszekember

    aktív tag

    válasz RBarna #6115 üzenetére

    A PX100-at még nem hallottam,de sokan mondják rá azt,hogy nagyon szép,tiszta,természetes hangja van,mások meg azt,hogy visít a magas,és a hangja nem természetes hanem csikorgó... :U

    A térérzete szerintem (a Koss alapján) semmiképpen nem szállhat szembe egy "szivacsos" fejhallgatóval,mivel előbbi alapból távolabb áll a füledtől,több tered hagy a membrán és a hallószerv között,emellett a teljes füledre vetíti a zenét,nem csk egy fül kagylóba.Az AKG tere nagyon jól meg van szerkesztve,elég szellős,hogy teljesen más érzés legyen vele zenét hallgatni,mint egy fül-vagy utcai fejhallgatóval,de annyira meg nem nagy,hogy ne érezzük egynek a zenét.A térhangzása is nagyon komoly,az Aviátort néztem meg benne,és behalás jó volt,amikor Howard Hughes beszélt,és mögötte szóltak a repülőgép motorok :Y :R .
    Újabban ebben S.W.A.T. 4-ezek...

    A K514-et viszont semmiképpen sem ajánlanám utcára.
    Ahhoz nagy,és nincs benne fül dübörögtető basszus-ami nálam legalábbis fontos lenne-ami a PX100-ból is hiányzik...bár lehet,hogy egy IAudio-val az is alkalmas lenne dübörgésre.

    Én pont most adtam el a Porta Pro-at,mert meguntam (ne kérdezzétek miért,ez van,ilyen vagyok :DDD ) de a hangminősége nálam még mindig legendás.Most így hirtelenjében sikerült végighallgatnom barátaimnál az IAudio U5-re kötve egy AKG K450-et,egy Pioneer SE-MJ3-at (ilyet vettem utódnak) ,vettem egy AKG K321-et (de ehhez nem hasonlítanám,mert akkor felnégyelnek a fórumon:D ) . A hangja legjobban a Pioneer-hoz hasonlított,a magasai voltak egyedül szebbek,de utóbbinak a hang-kidolgozása jobb.Az AKG K450-et (az én fülem szerint) úgy ahogy van elverte...

    " The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

Aktív témák