Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz guppy #37649 üzenetére

    Köszi :) Olvastam az első hozzászólást, de rákerestem az első párra, és valami 12 volt a legolcsóbb, úgyhogy nem reméltem, hogy lesz benne 10k alatti (igazából 6-8k környékén gondoltam fejhallgatóra... sokat nem várok tőle, sokszor nem kell, de akkor legyen kényelmes, tehát fül körüli, ami egy porcikáját se lapítja ki a fülemnek... Mivel ilyenem még nem volt, így nem tudom a képek alapján megbecsülni, hogy mekkora az akkora...

    a listádból:
    - beyer dt235: hiába az első hsz "circum" kitüntetése, így ránézésre aprócska, fülre ülősnek fest, kiesett
    - maxell retro dj: valamivel nagyobb, de még a k511-gyel is szkeptikus vagyok, hogy elég nagy-e, ez meg attól is kisebbnek tűnik
    - superlux kütyük: most hallok először erről a márkáról... dizájnra AKG koppintásnak tűnnek, szerintem ha nem olvasok róla az első hsz ajánlójában, azt hinném, hogy a szokásos kínai üzletpolitikával készülő cucc (az európai kütyü dokumentációját felhasználva, szinte egy az egyben koppintva saját gyártása, csak spórolósan/olcsóbban, ennek köszönhetően ganyé végeredménnyel). Az ajánlott műfajok közül nekem a Superlux HD681F jönne be legjobban (jazz/akusztikus/klasszikus/régi (20-as..80-as) tánczene), de az árgép két különböző képpel hozta, az egyik (valami számomra ismeretlen) boltban 7.000-ért, a többiben 12-15.000-ért. Hétbe még azt mondom legyen, ha jó... mi ennek a reális ára? Egyáltalán érdemes ilyen mindenféle boltokból rendelni, vagy csak megint majd ígérgetnek, hogy mégsincs, várjak rá, mindjárt lesz, mittomén?... nemegyszer tapasztaltam már ilyet kisebb üzletekkel kapcsolatban... ha valakinek van tapasztalata a bolttal, akkor megoszthatja :U

    Köszönöm a segítséget!

Aktív témák