Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brett001

    aktív tag

    válasz guftabi96 #58847 üzenetére

    Na pont most akartam írni, hogy ma kaptam ajándékba egy ismerőstől ilyen Cougar egeret, és hogy van-e valakinek már ilyen. :) Szóval ketten vagyunk, majd én is írok róla tapasztalatot, még nem bontottam fel. :R

    "Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

  • Brett001

    aktív tag

    Karácsonyra kaptam egy Cougar Minos X3 egeret. Próbálgattam egy pár napig, mielőtt írok róla véleményt. Nos én nem tapasztaltam a "hozzáér az egérpadhoz az alja" hibát, úgy tűnik sikerült egy jó példányt kifogni. Megosztanám a többi tapasztalatomat is az egérrel, mert erről még nem esett szó.

    A rágcsáló árának megfelelő műanyag, de nem olcsó hatású, a vezetéke tisztességesen hosszú, nem szövet (hál' Istennek :) ) Mérete jó nagy, palm fogáshoz tökéletes nagyobb kezűeknek is. Oldalán méhsejt mintás bársonyos tapintású rész. A görgő nem fokozatmentes, de kellemesen puhán kattogva, könnyen tekerhető, a görgő gomb halk, de határozott kattanással operál, sokkal jobb, mint az öreg Logitechemé.
    A szenzor szerintem nagyon jó, jó híréhez méltóan dolgozik a 3310DH szenzor. Alul állítható a DPI 400/800/1600/3200 értékben én 1600-on használom, a 3200 (mint általában minden egérnél) felejtős. A polling rate is állítható, én 500-ra tettem. A jobb/bal OMRON kapcsolók nagyon kellemesen kattannak, remélem élettartamuk is megfelel majd igértnek. :) Az oldalsó gombok is finoman járnak. Én így 2-3 nap után maximálisan elégedett vagyok vele, nagyon szertetem a fogását, a szenzor tényleg kiváló. Azt, hogy komolyabban FPS-ben hogy tejesít, nem tudom, nem szoktam multizni, messze vagyok a pro játékostól. :D

    Végszó: sajna mivel csak 1-2 tapasztalat van itt a fórumon, nem tudható, hogy mennyire jellemző az egérpadhoz súrlódó alj. Annyit tudok mondani, hogy aki nem szövet padot használ vagy hajlandó a talpcserével foglalkozni, akkor bátran megveheti, mert ár/érték viszonylatban egy nagyon jó kis egér ez. Amit még negatívumként lehet felhozni, ahogy guftabi96 fórumtárs is említette én a DPI váltót felülre tettem volna (itt a világítás színét kapcsolja), különösen az olyanokat zavarhatja, akiknek volt már ilyen egerük, ahol felül lehet kapcsolgatni a DPI között.

    [ Szerkesztve ]

    "Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

  • Brett001

    aktív tag

    válasz FireKeeper #59342 üzenetére

    Én is pont ugyanígy jártam, bár némi közelharc árán, de nekem is sikerült a pénzt visszakérni. Épp ma érkezett meg a mecha billentyűzetem...az is Cougar. :D A rossz kezdő tapasztalat ellenére nem írtam le én sem a céget. Majd megy a tapasztalat összegző a billentyűzet topicba.

    "Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

  • Brett001

    aktív tag

    Kezd lehalni a jelenlegi Cougar egerem és kellene egy új. Bocs, hogy nem válaszolok a kérdéssorra, mert tul.képp eldöntetett, hogy Logitech 102 vagy 203 lesz. A kérdés megéri-e a 203 a több pénzt a következők figyelembe vételével:
    elsősorban napi használat net, munka. Időnként egy kis single player fps, akció rpg. Tenyeres fogás, nincs nagy tenyerem, ennek ellenére nem szeretem, ha túl kicsi az egér. Elsősorban ez érdekelne, hogy mennyi a méretbeli difi a 102 és a 203 között. Én úgy érzem a 102-vel ár/érték arányban jobban járnék.

    [ Szerkesztve ]

    "Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

  • Brett001

    aktív tag

    válasz atua #76198 üzenetére

    Köszi! :) Hát ez nekem új és érdekes infó volt. Én csak annyit láttam az árukeresőbe beírva, hogy a 102-őt 8000 a 203-at 12000 ft körül vesztegetik.

    "Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

Új hozzászólás Aktív témák