Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vs23

    csendes tag

    Eddig olcsó wireless Logitech egereim voltak. Ez egy elég erős upgrade lesz mióta rájöttem, hogy nem olyan jó a wireless.

    1. Mennyi a keret? 9000, de lehet kitalálom, hogy 11000 lesz (az egérajánló kategóriák miatt)
    2. Használtpiac játszik? ha van olcsóbban ebből az árkategóriából származó darab (újonnan), akkor igen, jobb nem kell, inkább spórolnék
    3. eBay, külföldi rendelés játszik? igen. sőt, azt sem bánom, ha kínai a márka
    4. Mire használnád az egeret? a gépet irányítanám vele (ahahh...). osu!, kép-, videószerkesztés, mindenféle játék, de nem fps
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? claw/fingertip.1-2-2. Szerintem érdekesen fogom, mert a kisujjam alatt lévő tenyérrész fekszik rá csak az egérre, és csak a középső ujjalmal és onnan felfelé irányítom.
    6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 20
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? nem fps-ezek
    8. Egyéb igények két programozható gomb nem lenne rossz, de kényelem az első. csak leszeretném szűkíteni olyan példányokra, amiket ki kéne próbálnom. Ha a DeathAdder megfelel nekem, lehet azt is megveszem, valamiért az szimpi, de nem próbáltam. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák