Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marlie

    csendes tag

    válasz Marlie #7257 üzenetére

    Kimaradt a konfigomból a monitorom jelenleg: AOC 19" wide lcd 19V 2ms, de le lesz majd cserélve egy erős, full hds, és nagyobbra (max 1-2 év múlva).

    Nem értek az egerekhez, de nekem (játékra+zeneszerkesztésre) mennyire fontos, hogy optikai, lézeres, alacsony DPI-s, vagy magas DPI-s legyen az egerem. Esetleg más szempontok alapján kell gondolkodni? Az egerek, amiket a neten találtam és belefér a keretbe (max 5k körül) mind ronda, vagy gyerekeknek, ill. nőknek való. Ha nem szempont, hogy lézeres és magas dpi-s legyen, akkor megbarátkoznék az árban nekem megfelelő;

    A4Tech WOP-49 optikai egér USB+PS/2 : Vezetékes op, egér 800dpi, 5 gomb + 2 csendes görgő. Usb+PS/2, iWheelWorks programok. 2eFt
    vagy az
    A4Tech X6-80D Glaser op egér USB+PS/2 · 1000 DPI ·Erősebb felület támogatás ·Sokkal jobban működik mint a Lézeres kivitelűek (ez igaz?) · Gyors hozzáférésű "Office Jump" gomb, mely 24 irodai parancsot és 48 funkciót lát el. ·58 variálható parancs beállítása a 2-5. gombokra. 2,4eFt

    Ha lézeresnek kell lennie, de nem kell magas dpi, akkor ezt néztem ki:
    Canyon CNR-MSD06O fekete/narancs vagy Canyon CNR-MSD06S fekete/ezüst 7 gombos, görgetős, vezetékes, 1,2m USB kábellel. 1000dpi lézers optikai felbontás. 110x70x70mm, 86g. 2,2eFt között döntenék.

    Ha magasabb dpi kell, de nem fontos, hogy lézer legyen + elég az 5 gomb:
    Canyon CNR-MSO02 5 gombos, op, vezetékes, USB, 500/1000/1500/2000 dpi, 1,2 m kábel. Dupla kattintás gomb. 53x21x100mm, 77,4g. 2,5eFt

    S, ha lézer és magas dpi nélkül ne vegyek ilyen célokra egeret akkor a még megfizethető, de már elfogadható design-el rendelkező:
    Saitek GM2400 Laser USB 2400 dpi, vezetékes lézer egér. 6 programozható gomb. Játékra tervezve. USB csatlakozás. 4eFt
    vagy
    A4Tech XL-750BH A nagy felbontású, 2500dpi-s lézeres érzékelő precíz és pontos mozgást tesz lehetővé. A gyorstüzelő gomb játékokhoz ideális: 1 kattintással 3 lövés. Igényes kialakítás, vonzó ár. Érzékenységi szintek: 600, 800, 1200, 2000 és 2500dpi 5eFt
    között találtam választani valót. (utóbbi mintából talán egy kéket választanám, mert a hátam is kék neonnal fog világítani, de nem találtam csak 7k-ért ezt: A4-Tech - XL-760H :( )

    Melyike(ke)t válasszam és miért? Esetleg mást ajánlanátok? Mire kell figyelni?
    Gondolom hülye kérdés, de jó lenne tudnom, hogy ha nem írják a net áruházban, hogy programozhatóak a gombok, vagy pl 58 variálható parancs beállítása, attól még programozhatóak?
    Amúgy találtam egeret, amire saját mintát nyomtathatunk (Saitek Photo Mouse USB), és nagyon tetszik, de 3 gombos sajnos. Volna esetleg ilyesmi 6 gombosban is, vagy csak én nem találtam?

    Kondizz max heti 3*(H-SZ-P), és sétálj. Egyél sok csirkét, rizst, zöldet, gyümit, hangyát, és megváltozik az életed.

  • Marlie

    csendes tag

    válasz Marlie #7264 üzenetére

    Kérlek, segítsetek választani. Tanácsra van szükségem és ajánlatra.
    (Már megrendeltem a konfigomat, és tűkön ülök, de még nincs egerem hozzá, ami nélkül nem megy a gép :O )

    Kondizz max heti 3*(H-SZ-P), és sétálj. Egyél sok csirkét, rizst, zöldet, gyümit, hangyát, és megváltozik az életed.

Új hozzászólás Aktív témák