Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz iamthesonar #8671 üzenetére

    Rendben, mint korábban említettem, én el tudom képzelni, hogy egyelőre a lézeres technológia az egereknél nem áll azon a szinten, hogy alkalmas legyen advanced szintű játékra. DE egyrészt nem biztos, hogy azért fogadják el az emberek, hogy ez az irány, vagyis a lézeres technológia felé orientálódás jó, mert ők attól kurva fasza embereknek érzik magukat, hogy elmondhatják, hogy lézeres egerük van otthon (ahogy a köv. hsz.-edben írtad közben), hanem mondjuk azért, mert maga a technológia igen sok területen bizonyított a precizitásával - ezért igen könnyen elképzelhető, hogy ez átvihető erre a területre is. Ezenkívül nyilván sokaknak van a tiétektől eltérő tapasztalata (ja, de azok biztosan ostobák), valamint könnyen lehet, hogy pl. a régi optikai egere ezerszer szarabb volt, mint a jelenlegi lézeres, mert mondjuk az előző amúgy sem a csodás minőségéről volt híres, vagy tudja a franc; ezenfelül talán nem mindenki azzal van elfoglalva, hogy naphosszat CS-zzen a haverokkal, mégis az általános használatra sokkal inkább megfelelőnek érzi a lézeres egerét.
    Dehát ugye nyilván az alapján megítélhető valaki, hogy a tiétekkel ellenkező tapasztalata van, és ő el is fogadja, hogy a lézeres egér az jó... na, tehát szerintetek azok "buták", aha, rendben.

    Talán azért a lehetőségét meg kellene hagyni, hogy esetleg bőven lesz fejlődés ezen a területen is.

    Ja, még egy kérdés: miért is az A4tech-et hoztad fel példaként? :D

    (#8674) [oWn]f4te: a hangnem nem támadó, csak én meg igen nehezen tudom elfogadni, ha emberekről ilyen alapján alkot véleményt valaki, mert esetleg nem cibálgatott még életében annyi egeret, mint Ti, plusz lehet, hogy szeret sokat LAN-ozni, mégis van olyan elvetemült elmebeteg, hogy a lézeres egerét jobbnak érzi, mint a sokat csukló szomszéd Pistike optikaiját, valamint az sem tetszik, ha egy egész technológiát szidunk azért, mert esetleg még egy adott területen nem olyan kiforrott, mint egy korábbi, esetleg a gyártók által már elavultnak minősített technológia (ami mellesleg bizonyított az idők során).
    Ez nagyjából olyan, mintha mondjuk manapság azt mondanánk, hogy a Cloud technológia az operációs rendszerek és egyebek terén szar, mert még egyáltalán nem kiforrott. Most ez a témától egy teljesen elütő példa volt, épp ez jutott eszembe összehasonlításként.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák