Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • worxland

    addikt

    válasz Kobe #7908 üzenetére

    Logitech Performance MX. Elég gomb van rajta egy piffpuff-hoz.
    Ha a notin dolgozni is akarsz, akkor Logitech G700 - több gomb=több makró.
    Hardcore gamernek nem jók, csak azt felejtik el, hogy az emberek 99,9%-a nem HC gémer.

    ''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz Kobe #7908 üzenetére

    Logitechből tudom ajánlani a Performance MX-et, amíg el nem kopik a teflonja, tökéletes (gondolom a többi is szopás kopottan, nem csak ez). Ez nano vevős. Ugyancsak nanós az Anywhere Mouse, bár az notiegér méretű, de elég kényelmes, szoktam az asztali géphez is használni ha elfelejtem feltölteni a Performancet.

    Egy időben gondolkodtam én is egy MS Wireless 6000 megvételén, látok fantáziát a döntött dizájnban, aztán hogy a valóságban mennyire ergonómikusabb mint a sima, azt nemtom. Ha van Bluetooth a notidban, akár ez is szóba jöhet, még a vezérlőt is megspórolod.

    Motion_Blur:
    Engem nagyon zavar hogy a madzagos egér mindig visszafele húzza az egeret, egy ideig figyel rá az ember hogy annyival jobban húzza lefele, aztán belemerül a játékba és megint meglepődik hogy nem úgy megy ahogy kéne. Persze lehet a madzagra rátenni vmi súlyt, de az egyrészt gány, másrészt idővel leesik róla (vagy kirántom alóla a madzagot), valamint ha közel van az egérhez, akkor meg visszafele tolja, pont az ellenkező irányba szar. Meg nem is lehet áthelyezni az egeret, mert megint ki kell "balanszolni", és egy idő után megunja az ember a macerát. Se egerem, se billentyűm nincs madzagos évek óta, és nem bántam meg, sokkal kényelmesebb. Megunom a játékot, csak beesek vele az ágyba és már indítom is a filmet vagy onnan netezek. Madzaggal külön szertartás átköltöztetni.

    [ Szerkesztve ]

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Kobe #7908 üzenetére

    Nem, igazából gondoltam, hogy félreérted, csak előbb írtál reakciót, mint, hogy hazaértem volna.
    A megfogalmazásból szerintem a korra való tippelés semmiképpen nem a tizenéves kategória. De elárulom a titkot, 26 éves vagyok (és SAJNOS nem 12), úgyhogy maradjunk a "szervusz"-nál. ^___^.

    A második része már nem személyesen neked szólt, hanem a nagy átlaghoz (hátha valamelyik visszaolvas, szökőévben egyszer :DDD). Egyszerűen csak kifakadt; amikor azt látja az ember, hogy mások mennyire ignoránsak, hogy nem tudnak egy kicsit visszaolvasni (néha még pár hozzászólást se). Tanácsot kérni jönnek ide, de közben mindent jobban tudnak/nem képesek szembesülni az igazsággal, mert elhomályosítja szemüket ez az ocsmány marketing. Tehát még egyszer leírnám, hogy a második szekció NEM személy szerint neked szólt.

    Nyitnék én külön topikot, csak semmi értelme nem lenne, mert a célközönség nagy része blinded by nyomorult adatok on the papír, semmi más. Az emberek jelentős hányada azért jön ide, mert játékra, esetleg grafikus alkalmazásokhoz keres egeret. És mivel soha senki nem olvas vissza, ezért az ember százötödjére írja le ugyanazt, mert azért szeretne segíteni, de gyakran csak a makacs dpi-huszársággal találja magát szembe.

    De nem kell felháborodni, az árt a szépségnek. :D És még okos is maradtam. ;]

    :))

    Sajna nanovevős egeret, ami ráadásul nagyobb méretű is, nem igazán ismerek. Wireless-t alapból nem szoktam ajánlani. Még ha nem is játszom, hanem csak netezek/Office-ozok/Photoshop-ozok (jó, ez utóbbi kicsit kakukktojás) vagy csak úgy natúr Windows-t/Linux-ot/bármiegyebet használok, szeretem, ha precíz, megbízható az egér. Aminek (nálam, de szerintem alapvetően is) feltétele, hogy kiváló optika + kábel. Wireless-nél már van, hogy Windows-ban(!) érzem az egér késését, nemhogy amikor Photoshop-ban mozgatnám az ecsetet, gyorsan kattintgatnék az Excel-táblámon, esetleg néhanapján lőnék is egy kicsit. Bár kinek mi a fontos.
    Notival is vezetékest használtam és semmivel nem volt "kényelmetlenebb", mint a vezetéknélküli. Meg azzal sem kell szembesülni, hogy a legrosszabb pillanatban lemerül az egér (a touchpad ocsmány egy dolog :) )

    Remélem, gyűlöleted utolsó szikráját is sikerült elpattintani. :DDD

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák