Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz ussseal #68739 üzenetére

    Attól függ mi megy benne tönkre. A talpak, kapcsolók, görgő, kábel cserélhetőek. A body viszont elhasználódik. Én ezért is vettem fordulásból több darabot belőle. :U

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

  • Wolfskin

    őstag

    válasz ussseal #68739 üzenetére

    Köszi a tippeket, megnéztem. A g203 tényleg jól néz ki, de akkor már a G pro jobb ebben a kategóriában. Bár én nem hinném, hogy kihasználnám a különbséget. Ami nem tetszik benne, ez a világítós - űrhajós dizájn, így sem győzöm leragasztgatni a gépem és perifériái köröl derengő több tucat led-et, olyan az asztalom , mint egy karácsonyfa :D

    Megnéztem, egyébként tévedtem, 2012 év elején vetem az 518-at, de használtan, tehát februárban lesz 6 éve, hogy nyüstölöm. A dpi állítgatáson kívül eddig nincs baja, lehet a kapcsoló "húz át" vagy zárlatos, lehet a kábel van megtörve és ezért lassul be időnként.

    Közben olvasgattam még teszteket éjszaka, meg a régi összefoglalókat is. Arra jutottam, lehet, hogy felújítom inkább, és tovább használom. Itt lehet venni japán kapcsolókat, az aliexpresen láttam házat (igaz 400-hoz, de kompatibilis. Ennek tetszik a festése, de a hátán már kezd bemattulni a lakk, ahol állandóan rajta tarom a tenyerem, sajnálnám, ha lekopna, elteszem emlékbe), van görgő is, kábel s, teflon talpak is, még lencse is. egyedül a led és a szenzor, ami nem cserélhető.

    A tervezett elavulást meg nem is kell bemutatni. Ami meg nem megy tönkre hardveresen, azt pedig a fejekben kell elavulttá tenni - én is a marketing területén dolgozom. :(((

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák