Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz kekkec #25603 üzenetére

    Bocs, de szerintem nem egyértelműek a szempontjaid. Talán, ha leírnád melyik "ajánlott egérben" mi nem tetszett (méret/állíthatóság/fogás mittomén) az sokat dobna az esélyeken. Bár, ha még nem fogtad őket, az sem tiszta, hogy mi alapján nem tetszettek (és mihez képest/mihez képest nem kellene ajánlanunk)

    (#25622) errorcode06: Én feltolnám az egérhez "rendelt" USB frekvenciáját 250HZ-re (legtöbben 500-ra esküsznek, nekem a 250 jött be, ami egyébként 4ms késleltetést jelent, tehát máris feleakkora az alap 8ms-hez képest) Az accelfix-ről megoszlanak a vélemények, néhányak szerint érdemes alapértelmezett wines érték(ek)en hagyni, de túlnyomórészt ajánlják a használatát. x64-es win8-on én úgy vettem észre, hogy konkrétan használhatatlan az egér enélkül (legalábbis játékra) meg a skálázódó desktop DPI elleni microsoft patch nélkül..
    XP/Win7 esetén meg eldöntheted "érzed e", vagyis egyéni preferencia ki mit szeret. Egyébként, ha nem tetszik, max visszaállítod a gyári értéket, van ahhoz is regkey mellékelve :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák