Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deadelon

    aktív tag

    válasz Sz.Miki #24276 üzenetére

    számomra elég ellentmondásos a választásod és szerintem gondold végig még egyszer magadban.azt írtad csuklóból játszol ,megközelítőleg 1600 dpi környékén.és kinéztél egy Explorer 3.0-at.most vagy 40 cm es ujjaid vannak mint egy aliennek és ez nem probléma,vagy 14 colos monitoron nyomod,vagy átszoksz low sens környékére.egyébként tényleg szép egér,így feketén.

    Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Sz.Miki #24276 üzenetére

    A festésen kívül semmi lényegi különbséget nem látok. Max, amit láthanék, az a talpa, ami eleinte plasztik, később teflon volt és színben pont ellentétei egymásnak, de ez a fotókról nem derül ki, meg amúgy sem izgalmas :) Én a helyedben inkább deadelonfelvetését mérlegelném, ugyanis méretre tényleg nagy az IME3 és hiába jó egér, ha nem kényelmes NEKED (esetleg) Nem tudsz előbb megnézni/kipróbálni egyet élőben valakinél valahol, hogy NEKED mennyire fekszik :F

    (#24278) DeFranco: Ha eladod, eretnek vagy. Inkább költözz nagyobb lakásba (na jó, csak viccelek, de attól még eretnek vagy ;] )

    (#24277) M3nyus: :R Ráadásul! "I heard you can modify the WMO to use the Aurora PCB, is there more information about this?
    Yes, you can do that. It does void the warranty and it isn't officially supported, its more something that I personally found and shared. I will post a video guide when I get a new rotary tool. Overall its a fairly easy modification to do, there are no special skills needed (like soldering), just some grinding away of plastic and some application of glue/putty
    " :Y :R

    OWN, az aurora is nagy/nehéz a kezedhez :F

    (#24280) csibe1: foggalmam nincs ki ez a csaj (még :DDD ) a netről nyúltam mert tetszett a ruci. Esetleg nyomozgathatsz TinEye-al, de szerintem nem derül ki :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák