Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz #59070464 #21137 üzenetére

    Szerintem a Logitech egerek hangosak és anyagminőségük elmarad a Microsoft-tól.

    Vegyel egy Explorer Mouse-t (csucs egeruk volt ~3-4 eve), probald hasznalni 3 honapig, aztan vissza fogod sirni a tetszoleges random Logitechet.

    Kezdjuk azzal, hogy max az elso leejtesig nez igy ki az eger, aztan lepattogzik az aljarol a boyracer vakito "kromozas". Gondolom a kek diszkivilagitas is nekik keszult.
    Gorgoje meg egy vicc, Panasonic nyomogombjaitol meg instant agyfaszt lehet kapni, mivel 1.5N erovel nyomandoak+hangosan KATTannak.
    (L kinai Omronjai, aminek a tartossagarol nem vagyok meggyozodve, 0.75N erovel nyomandoak, szokasos klikk hanguak.)

    Amit meg a kekfogu eger 1 masodperc alatti felebredeserol irtal, az max a Microsoftokra igaz.
    Logitech egerek kb. 10 perc tetlenseg utan hibernaljak magukat annyira, hogy masodpercenkent nezzen ra a szenzorra, es azonnal full speedre kapcsolnak, ha elmozdulast vagy gombot erzekelt.
    Ha csak egy percig tetlen, akkor meg boven tiz folott van a masodpercenkenti probalkozasok szama -> bekapcsolasi lag <100ms.

    Kekfogu MX Revom valahogyan tovabb birja akkuval, mint a masik ketto, de nem vettem eszre, hogy aggresszivabban sporolna a delejjel
    Inkabb csak a masodpercenkenti 125 helyetti 90 adatatvitel lehet a nagyobb akkuido oka, meg a "felebredes" utan rovidebb ideig egnek a toltottsegjelzo LEDjei, mint a vele kb. egykoru masodik Revome.
    (Elso, 2006-os szeria sokkal tovabb mutatta a toltottseget, mint a 2007 utaniak.)

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák