Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz kutkut #14459 üzenetére

    "Egyébként, itt az a lényeg, hogy maga alá nyom egy ilyen robbanós cuccot, utoléri a lövedéket, aztán repül?"

    Ahha. Nem. :DDD
    Ez csak DeFRaG volt, ahol freestyleoztak kicsit a srácok, hogy prezentálják, milyen movement lehetséges akár rendes duel / FFA / TDM / CTF közben.
    Az a baj, hogy nem nagyon Quake-eztél, ezért nem is igazán érted, hogy mennyire elborult durvaságokat látsz és hogy MEKKORA skill kell hozzájuk (amiket évek folyamatos "munkájával" szedsz magadra).
    Nem hiába van az, hogy amikor egy veterán quaker más game-re vált, abból nagyon hamar pownage lesz. Hehe. :D

    "mert gondolom, nem egyszerű, eltalálni az irányt, időzítést, pláne csapatban..."

    Igen, de az, hogy nem egyszerű, az egy picit finom kifejezés a videok után. A freakin' inhuman találóbb lenne. :)

    "Számomra meg az a művészet, ahogy ez a srác irányítja a jetet, helit"

    Megnéztem. A description-ben ez volt: "I got my jet service star medal symbolizing 20 hours of flying in the jet". LOL. Jót lőtt vele a csávó, de igazából pont úgy nézett ki, mint amit én is simán meglövök 20 óra után egy joystick-kal. Ez arcade. :P :))

    Persze fless, hogy a játékban még repülő is van - és akár a földről is ki lehet belőle lőni a pilótát ;] -, de ha légiharc, akkor Lock On: MAC, Falcon 4.0 v. Flight Simulator X moddal; mert azok igazi szimulátorok.

    Egy ilyen újabb konzoljátékra (FPS) mondom azt, hogy kipróbálnám; a BFBC 2-re sniper gameplay miatt. De szerintem az is felhúzna hamar. :DDD

    --------------------------------------------------

    Pszihonaranc: Nincs. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák