Aktív témák

  • tocsa

    senior tag

    válasz guest #4 üzenetére

    Hi!

    Nekem sem kicsi a kezem. Ajánlani tudom az A4Tech WWW-11 és WWW-31-es termékét. Nézd meg képen. Ezek méretes egerek, nem kis csenevészek, amit úgy kell szorongatni két ujjad között. Nekem WWW-11 van, 2.5 éves. Jó ergonómikus. Két görgős, és ezen kívül van egy olyan fontos tulajdonsága, amit más terméken nem láttam (!!!): külön van a két görgő és a 3 gomb! Ezen kívül a görgők simán futnak, nem kattognak.

    A WWW-31 újabb generáció. Ez is 3 gomb+2 görgő, de a középső gomb az az egyik görgő. Ez a görgő nem simán futó, hanem kattogó.

    Azt nem is mondom, hogy van thumb button, meg mittomén milyen button szal végül is 5 gombos.
    Mindkettő vezetékes, nem optikai. (Ha hc gamer vagy, akkor ne vegyél FPS játékhoz optikai egeret. Én nem vagyok gamer, de több haverom tapasztalata.)

    Egy fura dolog, hogy egyik modellen sincs kábel-törésgátló, de 2.5 év intenzív használat után se lett érintkezés hibás.

    Ja, és olyan 3000 HUF körüli bruttó áron lehet szerintem kapni.

    Üdv!

    Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

Aktív témák