Új hozzászólás Aktív témák

  • kuruczz

    tag

    válasz demars #83 üzenetére

    Mai eszemmel azt mondom, hogy olyan a legritkább esetben van, hogy csak olvasásra kell...
    Az ebook olvasok topikon ez elég részletesen ki van vesézve. Én személy szerint android alapokon nyugvó olvasót javasolnék, a fejleszthetősége miatt (appok cseréje, meg ilyesmik). Onyx After Glow, Nook Glowlight, Wayteq új készüléke (ez a fordított sorrend), de ez én vagyok. Nőknél sokat számít a kinézet, ezért én elvinném szívem hölgyét egy edigitalba, hogy nézzen szét, melyik tetszik (előtte neten megnézném, melyikhez milyen tokok vannak, mert az mindenképpen KELL!!! hozzá (ebben a Kindle a legjobb, amit személy szerint én soha nem vennék) és legyen meg az ő számára kedves, mert évekig együtt élnek majd. Minden Kindle fan azt írja, hogy a formátumok feleslegesek, mert a Calibre átalakítja zokszó nélkül, ez egy nagy hülyeség, azonban az nem, hogy a könyvnek normális könyv mivolta csak epub, fb2, mobi, prc formátumban használható (fülszöveg, borító).
    Mivel eléggé szerteágazó a kérdés, én azt javaslom adj magadnak pár napot, és mindenhol kérdezz utána. Az "E-book olvasok"-on léteznek vélemények "Népítélet" keresőszóval, azokat bogarászd át.
    Illetve elég parázs viták voltak, azt építő lenne átolvasnod, a nyitócikkel együtt...
    De szívesen fejtegetem még a véleményem itt is...
    (Magamnak Wayteq-et vennék).

Új hozzászólás Aktív témák