Új hozzászólás Aktív témák

  • P.C.

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek!

    Újra itt vagyok, és megpróbálom elmondani a véleményemet a ''szomszéd'' DVD-s kamerájáról, ahogy igértem.

    Nos, a kipróbált gép tipusa: Sony DCR DVD 92E

    A gazdája elmondása szerint kb 1,5 2 éve vette 150 000 Ft-ért ( ! ! ! )
    0,8 MPixeles 20 x-os optikai Zoom (ami szerintem nincs annyi :) )
    Mini DVD-re rögzít max 30 percet.

    A DVD-t nem lehet visszanézni csak a kamerával, mindaddíg amíg a kamerával le nem zárom, ez kb 7, 8 percet vett igénybe (a tulaj szerint csak töltőre dugva lehet lezárni).
    a 0,8 megapixel a szüleimet meggyőzte (örültek hogy benne vannak a TV-be :D ), de miután elmúlt az ''öröm'', észre vették hogy mennyire ''zajos'' a kép. A szobában fényes nappal, felhúzott redőnyöknél már nem élvezhető a felvétel. Éjszakai felvételnél a kép fekete fehér és kb 3 méterig ''jó''. Az auto fókusz elég gyakran eltéved, de viszonylag hamar korrigál. A remegést nálam ( ha 20x-os a max zoom) ugy kb 15x-ös zoom-ig jól csillapítja, (a digitális zoomot már nem mertem kipróbálni :D )
    Fényképet 640x480 felbontásban csinál (valamivel jobbat mint a Nokiám)

    Mindezek ellenére a tulajdonosa meg van vele elégedve, én meg nem csesztettem, hogy sztem milyen. Egy biztos, ennyi pénzért már kamerát is kapott volna, ha nem DVD-set akar! No de nem folytatom tovább, én nem akarok senkit lebeszélni! ( :D :)) :D )

    Most hirtelen ennyi jutott az eszembe, a szerkesztéshez majd még ezután fogok hozzá, majd arról is megpróbálok beszámolni.

    Üdv:

    P.C.

Új hozzászólás Aktív témák