Új hozzászólás Aktív témák

  • enyan

    tag

    válasz Speed® #64683 üzenetére

    Jó lett volna a hr-02-es is, de nem passzív hűtőnek árulják (legalábbis az iponon) ezért nem is tudtam róla, hogy van. De ahogy nézem a méretekkel gondba lettem volna, mert csak egy mATX-es házat tervezek (FD core 1500) amibe max 162 mm-es hűtő fér állítólag (a hr-02-es pont 162 mm ami elég necces). A ház gyári hűtőit tervezem használni, semmi extra, 2db 12cm-es elöl hátul, lehetőleg alacsony fordulaton. A kérdés igazából leszűkíthető az i3-as procikra ahogy az árakat nézem, mert 50 ezernél semmiképp nem szánok rá többet i5-ösből meg az S (65W) ami szóba jöhetne már elég borsos. Tehát T proci 35W vagy sima 54W. Utóbbival lehetne spórolni és még a teljesítménye is nagyobb. Ötletem sincs hogyan tudnék még informálódni a gyári paraméterek olvasgataásán kívül, amik hát nem tudom mennyire felelnek meg a valóságnak. Tapasztalatom szinte semmi, kb10 éves a mostani gépem úgyhogy fogalmam sincs mostanában mi merre hány méter. Ami biztos, csendes gépet szeretnék. Ha valakinek van a témával kapcsolatosan tapasztalata, szívesen veszem.

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák