Új hozzászólás Aktív témák

  • Steelmanus

    addikt

    válasz Speed® #37126 üzenetére

    Valoban kisse felreertheto volt amit irtam de azert hoztam fel peldanak hogy pont azon a lapon amin nem indult el.
    Esetleg tud valaki Asrock P67 Pro valamint Asrock H61-S és i5 gyári rézmagos cooler közötti kompatibilitási problémáról? Előbbiben el sem indul utóbbiban működik viszont indítás után csak kb 3-4 mp-el később kapcsol.
    Ezert irtam hogy akkor tegye at a masik CPU Fan csatira, ott biztos hogy elindul.
    Mindket lapnak UEFI BIOS-a van, (mondjuk en tiltanam) foleg arra az idore amig beallitom.

    (#37127) Baltoafarkas Van egy opció a biosban, hogy ventiérzékelés (gondolom fordulatszám) nélkül kikapcsoljon a gép ill. be se kapcsoljon.
    Volt rá példa, hogy hiába mentek a ventik, hiába írta ki mindegyik fordulatát, akkor se kapcsolt be a gép (kikapcsolt pár másodperc után), ha ez az opció aktiválva volt. Szóval pl. így előfordulhat.

    Ha ez aktivalva van akkor ahhoz be kell allitani a ford.szam tartomanyt, mert pl amig hideg a gep bekapcsolas utan el sem indul a venti, igy le is kapcsol.
    Persze egyszerubb letiltani. Esetleg BIOS frissites.

Új hozzászólás Aktív témák