Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gg72

    veterán

    válasz cocka #4574 üzenetére

    De most miért kampányoljak az LG mellett, ha szerintetek silány, ócska, bóvli kategória?

    Megkértelek, hogy ne általánosíts, főleg ne az én hsz.emre válaszolva, ÉN SOHA NEM ÍRTAM EZT. Utoljára kértelek és kérlek erre, ezek után törölni fogom azokat a hozzászólásaidat, amelyekben hazugságokad adsz a számba.

    [ Szerkesztve ]

  • jeni

    félisten

    válasz cocka #4574 üzenetére

    A 2004 és a 2008 évek LG íróik nagyon jók voltak.
    pl.:
    LG GSA-4167B az akkor egyik legjobb DVD író
    Sajnos nem minden gyártó tudja tartani évenkénti csúcsformájukat.
    2009 után már az LG hanyatlott minőségileg.
    A Plextor is jó volt valami 755 széria számozásig. Utána már Liteon belsősek lettek.
    Most az LG nincs a topon.
    Ha Pioneer ugyanazon az áron vehető meg mint az LG és jobb írás értéket mutat akkor tényszerűen a Pioneer van javasolva és nem azért mert szebben hangzik és a DVD korszakából viszonylagosan egyenletes teljesítményüket produkáltak.
    A Sony 726x nagyon jó írás minőséggel dolgoztak de azokon is felfedezhetőek voltak a gyenge pontjuk a DVD lemeztálca ki-beadás.
    Tény és való,hogy a külső USB írók gyenge pontja a tápellátás és az USB 2.0 szabványból eredő hátránya.
    Tény a Sony írók hajlamosak voltak az idő előtti kipurcanásoknak.

    Ja és egyet nem vettél figyelembe és erről nagyon ritkán beszélünk!

    Maga az LG SUPPORT-ja!

    Légyszi nézd meg egyesek mennyit és mennyi ideig adnak ki firmware javításokat?

    A másik,hogy egyikünk sem a Pioneer alkalmazottjaik vagyunk. Amit ide leírunk ,elmondunk azok a saját tapasztalatok és az egyes portálon szerzett információk összessége.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák