Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    :R

    Régebben volt jelentősége olyan 20%ban hogy usb-s vagy belső satás író írta meg a lemezt.
    Mivel manapság minőségi lemezeket nagyon kell keresni, és sajnos a technika is haldoklik, így ha pár 1-3 lemezt írsz meg egyszerre bőven elég a hordozható usb-s BD-RW.

    Több lemez írása esetén tarts lemezenként olyan 20 perc szünetet mert az író hordozhatósága és vékonysága miatt, nem olyan a hőelvezetés, mint egy belső író esetén, ahol egy jól szellőző házban azért kap némi fuvallatot az egység.

    UI:

    A lemezekre kitérve nekem a premium lemezeket leszámítva, (mert az tökéletesen :D) egy 206D 2012-es egység, minden lemezt megírt hibátlanul.
    Sőt a legaljának titulált Omega Freestyle BD-RE, 25GB, 2X, 2017-óta van még 19 darabom 1 lemezt használtam belőle kb 250-362 írás újra írás teljesn jó olvasható és írható.
    +
    A sokak által nem tartósnak mondott LHT lemezeim mint olvashatók az első 2015 februári néha dobálva van kicsit maszatos, de a szappanos meleg víz csodákra képes.
    Tökéletes a mai napig ilyen lemez

    [ Szerkesztve ]

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák