Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mephike

    senior tag

    válasz LLKobe #72525 üzenetére

    Hali! Elvileg igen. Esetleg ha belinkeled a switch típusát, akkor fixen meg tudják mondani.

  • dqdb

    nagyúr

    válasz LLKobe #72525 üzenetére

    Ha az a Kailh kapcsoló Kailh Choc vagy Kailh KH (más néven PG1280) típusokat takar, akkor nem, ha bármi mást, akkor a billentyűzeted fizikai kiosztásán múlik.

    Mephike: A lube station szerintem is felesleges, nem is vettem, és nem is hiányzott meó közben.
    A lube station akkor nem felesleges, ha már tudod, hogy mit csinálsz, 200-300 kapcsoló megkenése után lényegesen gyorsítani tud a folyamaton, de amíg nem áll rá a kezed, addig nulla gyakorlati előnye van.

    Ha switch filmet is használsz, akkor ott jól tud jönni, mert sokkal egyszerűbb igazgatni.

    nyunyu: Gyakorlatban meg mire a szétpattintás után elrendezed benne a kapcsolóház alját, meg a stemet fejjel lefele, azzal elmegy egy kis idő
    A kapcsolókat szétszedéskor négy tálkába dobáld szét. Amikor az alját kened, akkor kiveszel egy darabot, megkened, bepattintod a lube stationbe. A rugókra mehet a bag lubing, és egy csipesszel beteszed mindegyik kapcsolóba. Ezután jön a stem a tálkából egyesével, ha megkened, akkor stemfogóval tartva megkened, és mehet rá a rugóra. Következő kör a switch film, ha van, végül a fedő rápattintása. Így egy rakás rendezgetést megspórolsz, cserébe lesz 4 tálkád kenés közben.

    micafighter: Régi és az új TX switch film között mi a különbség?
    Régi, új. A régit a középső összekötő csíkkal elég volt szinte csak rádobni a házra, alig kellett igazgatni, hogy jól illeszkedjen, míg az újat kínszenvedés a helyére tenni.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák