Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anytime

    őstag

    válasz Khaosz55 #15260 üzenetére

    Azert erdekes megfigyelni a topic hullamzasat is.

    Lassan masfel eve vagyok a PH-n es voltak idoszakok, mikor a hsz-ek csakis a Cherry MX csodajarol szoltak, aztan elult a mechanikus laz. Gondolom, sokan, akik kerestek, megvettek es hasznaljak es azt is latom, hogy sokan vissza is valtottak membranosra (koztuk en is). Viszonylag kus buktaval adtam el, de kiprobaltam en is.

    En is odavoltam erte, hisz legyen mar egy jofele mecha bill-em, hisz ez a tuti, a meno, meg a divat is, de be kell latnom, nincs az a gyuru, ami akar csak a kozelebe tudna vinni a hangjat a membranoshoz. Tudom, igy van (ma mar senki nem tudna az ellenkezojerol meggyozni, mert probaltam) es ha valaki kerdezi, azt mondom, hogy joval hangosabb a mecha.

    Igen, lehet tompitani, mind a gyuruvel, mind a gepelesi technikaval, de akkor is, szamomra legalabbis joval hangosabb maradt. Ez gondolom azoknal is igy van, akik nem panaszkodnak erre, mert nem zavarja oket, de attol meg igy van :) izlesek es pofonok ugye ...

    Amiota a GXT-vel tolom (jatek es munka), azota minden kerek, igy +1 neki. Egyedul az a par G gomb hianyzik, de ez miatt meg nem adok ki tobb tizezret egy gamer logiert.

    Szoval nekem, igy kerek a vilag. Kivancsi leszek persze a GXT tartossagara, majd meglatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák