Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz csimika #10782 üzenetére

    "Kulonben tudnek sok masik topicban is sznoboskodni de valamilyen modon csak ezek a kattogo szarok erdekelnek ennyire."
    Hála az égnek. :DDD

    "Kar hogy ilyen gazdasagban valoszinuleg lehetetlen az emberek nagy reszet rabirni hogy kockaztassanak egy kicsit a jobb gepelesi elmenyert, azt meg vegkepp nem varom el senkitol hogy 50ezer felett koltson billentyuzetre."
    Főleg, hogy ha azt vesszük, nagy általánosságban kijelenthető, hogy totál felesleges ennyi pénzt kivágni rá. Ha már költ az ember, akkor vegyen egy jobb procit, vagy költsön többet az új laptopjára, hogy jobb teljesítményt tudjon kisajtolni belőle, blabla... egyébként szerintem nem csak ilyen gazdasági helyzetben kiakasztóan sznob dolog csak úgy szórni a pénzt billentyűzetre. 200 ezer Ft? Basszus, annyiért vettem a jelenlegi laptopomat... (igaz, tök újonnan drágább lett volna, de használtan is szerencsére teljesen újszerűen kaptam meg) Jó, tény, van, aki laptopra is hajlandó költeni 600 ezer Ft-ot. Tényleg arra költöd a pénzed, amire csak akarod, félre ne érts, nem beleugatok, de annak fényében, hogy tudhatod jól, hogy az ide járó emberek 98%-a nem engedheti meg magának ezt a luxust, vagy nem is szeretné, mivel totál feleslegesnek tartja, még ha lenne is lóvéja rá (inkább mondjuk kisegít egy rokont, hogy jobb bútort tudjon venni a lakásába, vagy berakja bankba), akkor nem kicsit tűnik szimpla arcoskodásnak egy olyan mondat, hogy "minden alkatresszel egyutt kb 150ezer folott lenne az ara, nem tudom a jelenlegi hamarosan 200 ezret ero billentyuzet melle van-e szuksegem meg egy ilyenre." És akkor finoman fogalmaztam.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák