Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz Sk8erPeter #8821 üzenetére

    Az MS3000-nek az egerét nem mondanám valami nagyon híresnek. A billentyűzet viszont jó, már persze akkor, ha valaki szereti a lapos billentyűket és a csuklótámaszt, és nem kap agylobbot attól, hogy a funkcióbillentyűket egyáltalán nem látja. Mert idétlen módon fekete alapon kékkel vannak felírva a funkciógombok.
    Az MS 3000 egy igencsak lapos bill, mert a többi MS billentyűhöz képest néhány mm mély árokban vannak a billentyűk. Pont úgy, mint egy laptopban. Vagyishát úgy kell ezt a laposságot érteni, hogy a billentyűzet oldalról nézve normális magasságú, de maguk a gombok nem olyan kiálló hatalmas kockák, mint pl. egy Dell quietkey-en, és mivel be vannak süllyesztve, ezért nem állnak ki a csuklótámasz síkjából. Nekem ez volt a fő ok, ami miatt lecseréltem. Egy Wireless 800-ra. Ez sem tökéletes, de legalább a gombok lenyomásához nem kell a pincébe lemászni, és a funkciógombok is fehérrel vannak feliratozva. Bár még mindíg aprók, és nincsenek négyesével csoportosítva, mint egy 100%-ban hagyományos billentyűzeten, de már nagyjából elmegy.
    De aki hozzá van szokva a laptop billentyűzethez, és az neki kényelmes, annak nem lesz baja a Wireless 3000-el.

    Ahogy olvastam, másnak meg a Logi Mk520 az, ami nem jött be.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák