Új hozzászólás Aktív témák

  • Milonavi

    csendes tag

    válasz Kvazár #7354 üzenetére

    Kb egy hónapja van meg a K800 és csak megerősíteni tudom az első napok benyomásait:
    -a leghalkabb full billentyűzet, amit valaha használtam/próbáltam (beépített laptop billentyű veri, de nem sokkal)
    -baromi jól látható fényben, félhomályban, lámpafénynél és töksötétben is
    -a space kivételével :) minden gomb kivilágított (F billentyűk is)
    -nagyon jó ghosting képességei vannak (ahogy írták, überel kimondottan "gémer" billentyűzeteket), szívesen végzek még teszteket, ha valakit spéci kombó érdekel
    -wireless, de be lehet dugni tölteni, ha gép előtt ülsz (én pl 99% úgy használom)
    -egyáltalán nem érzek különbséget input lag tekintetében vezetékes billentyűhöz képest, tökéletesen alkalmas erre érzékeny játékokra (pl Battlefield3) is.
    -masszív, egyáltalán nem hajlik vagy recseg
    -magyar, hagyományos ins/del kiosztású

    Igen, drága, de minden relatív.
    Többször elhangzott már, hogy halk, világítós, jó minőségű, anti-ghosting billentyűt nonszensz 10k-ért keresni.
    Vegyetek Trustot meg Geniust, de legyetek tudatában, hogy milyen kompromisszumot jelent az ár.

    Engem 3 dolog köt össze a géppel: monitor, egér, billentyűzet. Ezeket nem cserélem minden gépfejlesztéssel. Viszont ha ezekkel baj van, hiába rakok bele 50 ezer forintos videókártyát.

Új hozzászólás Aktív témák