Új hozzászólás Aktív témák

  • Milonavi

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nagyon halk billentyűzetet kerestem (gyakran mögöttem 2m-rel alszik a 3 hónapos kislányom, sokszor édesanyjával együtt), és sajnos a nappaliban van a gép, nem tudok máshova elvonulni.
    Kiolvastam a topikot (meg a fél internetet), majd végigtaperoltam a MM kínálatot, ott egyetlen bill állt magasan a mezőny felett: a Logitech Illuminated.
    Mivel elég húzós az ára, ezért az itt olvasottak alapján belevágtam látatlanban a Gigabyte K7100-ba, mondván, scissors.
    Hát, elég nagy csalódás volt. Halkabb, mint egy hagyományos, de nem sokkal.
    Maradt a Logitech, viszont arról meg mindenütt ghosting problémákról olvastam, plusz elég elcseszett a kiosztása a dupla del-lel (plusz nincs magyar, ami nekem nem gond, de a feleségem is használná). Ja, és az F-sort sem világítja meg, ha jól tudom.
    További utánaolvasás kiderítette viszont, hogy a fenti problémák egyike sem jelentkezik a K800-zal, aminek mindössze két hátránya van: wireless és még drágább.
    Mindegy, nem akartam több félmegoldást, és belevágtam.
    Ma megérkezett és hát el kell mondjam, ez egy álom. Valami fantasztikus rajta gépelni, iszonyat halk, nagyon jó a háttérvilágítása, tradícionális magyar a kiosztása, van hozzá USB töltő (nálam always on lesz) - mi kell még?
    Ja, és ami a ghostingot illeti:
    Kép

    Egyszóval, különösen ajánlott plecsni!

    Ha bárkinek kérdése van, vagy más ghosting eredmény kell neki (pl shift+z+x+c+space már nem megy), szóljon nyugodtan.
    Ja, még megvan a Gigabyte is, azt beviszem melóhelyre, jobb lesz, mint a sztenderd Dell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák