Új hozzászólás Aktív témák

  • L.

    tag

    válasz cowk #53499 üzenetére

    Először TKL-t a szaladgálás miatt vettem mert a tkl a laptop mellé pont befér a laptoptáskába.
    Sőt a nagy HP táskába ( [link] ) még dobozostól is befér :D
    Volt nagy gyötrődés jó lesz e a TKL, nem e fog hiányozni a numpad satöbbi.
    Ekkor volt 2 full size billentyűzet az asztalomon (+1 a szekrényben) 2 monitor általában 2 laptop néha csak 1, néha még idecsaptam egy thermoprintert is akkor már tuti nem fértem el. Mikor mi volt a meló :D
    Rávetettem magam a fórumra... és itt követtem el a hibát :DDD :DD
    Gyorsan vettem egy ducky mx brown-t arany középút hogy az jó lesz mindenre.
    Jól be is vált és végül kiderült hogy nem hiányzik a numpad és jobban is elférek.
    Na mondom akkor az asztali mellé veszek egy másikat a logi wave pro már eléggé fel volt keményedve.

    Nademit, nem egyszerű. Így lett a döntés hogy veszek egy gmmk tkl-t, aztán azt ide oda mókolom, akartam egy jó kis klikkelős billentyűzetet és mikor kiderül mi is jó majd esetleg egy custom varmilot összetolok :DDD
    Kb ugyanez ment a csuklótámasszal mi legyen végül fa lett és 2 óra pötyögés után még fasza pedig a puhához vagyok szokva :DDD

    A gmmk amúgy nincs egy ligában a duckyval (a drop-al nemtudom), mikor felemeled az asztalon és arrábbrakod akkor érezni a különbséget a ducky javára (de lehet csak pszichológia). De nem is egy ratyi hulladék, szerintem csak kevéssel van alattuk. Bár ezt gondolom sokan vitatják. Itt már minden egyéni preferencia kérdése.

    Néha mikor még beszokóban voltam gyakran nyomtam numpad + -t a levegőbe :DDD
    De aztán elmúlt :DD Ha meg olyan meló jön hogy tonnaszámra kell számokat beírni majd veszek egy numpadot :)

    Hát kb ennyi.
    és látom dqdb írta hogy annak tűnik de nincs igazán más :DDD

Új hozzászólás Aktív témák