Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    válasz -v- #74235 üzenetére

    HI!

    jelntemen nerm ertem hogy rbbol mos tmi tids akarna kihozni:- )

    udv

    neduddki

    mod: TaaT: koswzi

    [ Szerkesztve ]

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

  • zsolt19900

    őstag

    válasz -v- #74235 üzenetére

    és neduddki

    nem nem pont az a kérdés, az élményautós faktort ennél a résznél teljesen félretettem, mivel mondtátok, hogy ha élményautó akkor csak az a kettő mx5 vagy mr2 HA van értelmes abban az árkategóriában, persze ha nincs akkor az sem pont

    a kérdés úgy hangzik, hogy húz a szívem és a józan eszem a suzukik felé, ismerem a szervizelését, utánaolvastam bőséggel, ha beleülök egy ignisbe tudom mi hol van, ha beleülök egy idegen ignisben tán' egyből kiszúrom, hogy na ez nem olyan mint a miénk.... szóval van viszonyítási alapom DE uncsibátyámnak volt egy újfajta (3-4 éve tán) szóval nem a "kocka" octavia, és az nagyon-nagyon tettszett DE gondolom abból elég sok a piacon tutifruttiként árult, de cégautónak használt tán' még vissza is tekert darab ezért félek ettől, pedig tettszik....

    azt tudnotok kell, hogy egy reálisan és pénztárcámnak megfelelően gondolkodó ember vagyok, szóval nem várok csodát 800e Ftból, pusztán ki-ki kacsingatok e felé és a felé is ....elvégre az még ingyen van.... :)

    szóval a lényeg a lényeg, kíváncsiskodom, hogy komfortot is figyelembe és persze a fogyit is, milyen autót ajánlotok még ami olyan menetteljesítményekkel rendelkezik mint a jelenlegi ignisünk (nekem ez megfelelő 1.3 93 lóval) de viszont kényelmesebb ennél, ami persze megint relatív, mert ha puhább lenne jobban elmenne erre arra az autó a kanyarokban, szóval megint zsákutca :D na mindegy.... szóval mik azok a másik kisautók amik ennyit fogyasztanak (5-6l) és így elférek benne (188cm 120kg, persze az ignisben a magasabb üléshelyzet miatt férek el jól ezzel tisztában vagyok) és kb ennyi :)

    szóval melyikek még azok a típusok, amik között nézelődjek?

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák