Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pomk

    őstag

    válasz zolikaDB #55035 üzenetére

    Legutóbbi esetem:
    város, négy irányú kereszteződés, minden irányban zebra. Oda érek kereszteződéshez, megállok a zebra előtt, mert a szemben lévő zebra után áll a sor vége a lámpa miatt. Jobbról egy hölgy szeretett volna bekanyarodni balra. Vártam, vártam, vártam(merasszongyaja Kresz, hogy 1. zebrán nem állunk meg, 2. kereszteződés közepén nem állunk meg), zöld lett, vártam, vártam, nem jött ki. Jó, akkor mondom megyek, és majd kijön amikor akar. Átértem a szemben lévő zebrán, bal oldalamon elkezdődött a kanyarodó sávot felvezető csíkozott rész. Erre balról hallom, hogy egy régi Renault üveg hangon k*rvaanyázva kb. jön mellettem, mint az örült. Na nekem sem kellett több. Vissza 2, padló. :D Lépéselőnyben volt, uh éppen befért elém a sorba. De még ott is mutogatott hátra felé a autóból. Én meg szép nyugodtan beálltam mögé. Gratulálok az ilyeneknek. Soha nem szoktam ilyet csinálni, mindig higgadtan vezetek, de itt azért elborult az agyam, és ösztönből cselekedtem. Én jó szándékkal ki szerettem volna engedni a hölgyet azt még az Én anyámat?! Na persze...

Új hozzászólás Aktív témák