Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Varoz

    őstag

    válasz hdman #24696 üzenetére

    Na, te érted miről beszélek. :)


    latyak17

    Jártam így. Nyíl egyenes szakasz. Előttem mennek, a baromja meglátja a 70-es táblát az esős kiegészítővel. Befékez 70-re...augusztus közepén 50 fokban... :W :W
    Na annak a seggéből úgy jöttem ki, hogy szerintem a mai napig anyáz. ;]

    [ Szerkesztve ]

    hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

  • #10726912

    törölt tag

    válasz hdman #24696 üzenetére

    Nem csak személy kocsik vannak az utakon, ergo szinte mindegy, hogy mi okozza a belassulást, s ezzel együtt a kocsisort (egy közeli nagyvárosba, ami 40 percre van tőlünk nyugodt tempóban, szinte majdnem mindig 50-55 perc alatt jutok el). Persze hogy baj, ha nem mennek úgy, ahogy kellene, nem örülök neki, sőt. Bosszant, mint minden embert, ha valaki indokolatlanul lassú, vagy hülye. De nem fogok rámászni, villogni, öklöt rázni, üvöltözni a kocsiban: nem leszek full feszült és ideges. Türelmes vagyok, mint jó anya az idióta gyerekkel. Pont a sietni akaró, de nem tudó emberekkel van (többek között) bajom. Azt meg elég kizártnak tartom, hogy több órát veszítsen valaki az ilyen vezetők miatt.
    Mindig van egy lassító tényező (kismotor, lovaskocsi, traktor <aratás időben sok traktor>, IFA, busz, busszal előzékeny sofőr, idős vezetők, 25 éves skoda, sőt, most már egy kerékpáros is mehet akárhol ugye a saját sávján belül...s még az utak állapotáról nem is beszéltünk), a lassabban haladó kocsi csak egy csepp a pohárban. Szóval inkább a türelem pártján vagyok, ha lehet, megyek és előzök, de nem akarok büntetni, terrorizálni senkit villogással és egyébbel sem (arra viszont igen érzékeny vagyok, ha valaki vélt vagy valós, de véletlen hibám miatt "emberkedik" a kormány mögül.
    Bocs, ha túl "szakmai" a megfogalmazás, csak szerettem volna nem félre érthetően fogalmazni :R

Új hozzászólás Aktív témák