Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Lacko32 #208357 üzenetére

    Most lehet én vagyok szörnyen naív, vagy ahogy korábban írtam, nagyon leragadtam a régi áraknál, de 1.3-1.5 lenne egy normális, max 2008-as évjáratú G? - Igen, jelenleg annyi. De két éve is elkéretek 1m-t egy szép példányért. Mivel olcsó hozzá minden, ezért az árát igencsak emeli a jelenlegi piaci helyzet.

    Mondom ezt úgy (és ezt fáj leírni) hogy tavaly adtam el az NFL Accordom, 2.0 Executive, esztétikai hibákkal 1.35-be. Amit a jelenlegi piac szerint tudnék eladni 1.8-ért kb. - Nem írtál, évjáratot, talán 2003-2007 között gyártott darab. Másrészt egy méretosztállyal nagyobb, illetve azért nem áll hegyekben hozzá a bontott alkatrész aprópénzért.

    #208359 Lacko32: Nem hasonlítható össze a kettő. Eleve ugye évjáratban, kategóriában eltér. A G elterjedt, a Classic II széria galvanizált, nem rohad, minden van hozzá, és kompakt kategória, 2606mm-es tengelytávval. Nem lepődöm meg hogy elterjedt, és közkedvelt, ráadásul minden drágább lett, tehát nem is értem hogy miért lett ezen ekkora fennakadás, mikor január-február óta ez megy. Meg kell nézni a hahu-t, ami jó, az pár napot van fent, mikor én vettem, az is egy napot volt hirdetve, volt amit 4 óra alatt elvittek. "Prémiumabb" szótól meg feláll a hátamon a szőr.

    [ Szerkesztve ]

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák